Chceme být spolu a taky mluvit o tom, co je Metro a kam chceme společně jít. Společné víkendy bereme jako možnost řešit důležité věci, ale zároveň si odpočinout, povzbudit se v každodenních věcech a duchovně načerpat. Pokud jste součástí Metra, určitě si to nemůžete nechat ujít; pokud vás Metro zajímá, bude to jedinečná příležitost víc poznat, o co jde. 

Na konci září plánujeme jet opět na prodloužený víkend Relax - dovolenou s našimi přáteli z Ameriky. 

Letos pojedeme na Vyhlídku (Blansko), která nám nabízí všestranné využití a krásné okolí (http://www.vyhlidka-blansko.cz/). Relax bude přizpůsoben jak rodinám s dětmi (budeme mít s sebou i skvělé dobrovolnice, které se o ně budou starat a věnovat se jim), tak i studentům. Pokud už teď víte o někom, kdo by s námi mohl a chtěl jet, určitě dejte vědět. 

Stručný program aneb co nás čeká: 

Plánujeme výlet do okolí Moravského krasu, návštěvu místních jeskyní (na návštěvu Jeskyní bude nutné si udělat předem rezervaci); podíváme se společně na film, chystáme společné barbecue, ale i večer u ohně. Na dva dny s námi také pojede Tibor Máhrik s manželkou. Tibor pracuje více jak 20 let jako kazatel Církve Bratrské v Žilině na Slovensku, ale působí také na univerzitách jako vysokoškolský pedagog v Nitře, kde učí aplikovanou etiku, a jako řečník na mnoha konferencích. Věnuje se také manželskému poradenství. Pro nás si připraví seminář s diskuzí pro rodiče o výchově dětí, a také bude večer mluvit o vztazích, identitě a dalších zajímavých věcech. Na sobotní odpoledne plánujeme společnou "fun" aktivitu pro všechny :-). V neděli se potkáme na bohoslužbu a Relax zakončíme společným obědem.

Cena:   

  • 1700 Kč/dospělý
  • 1200 Kč/student 
  • 1000 Kč/děti od 3 let - 10 let

Cena zahrnuje ubytování, poplatky, stravu po celý den a materiály. 

Platba:

Pokud jste rozhodnutí s námi jet, prosíme o zaplacení zálohy ve výši 500 Kč do konce srpna 2018 na bankovní účet:

  • 2300208320/2010
  • Variabilní symbol: 4444, Poznámka pro příjemce: Příjmení, záloha na Relax.

Na účet můžete poslat rovnou celou částku nebo alespoň zálohu ve výši 500 Kč. Zbytek částky bude doplacen na místě.  

Přihlašování:

Již není možné se přihlásit. Kapacita je zcela vyčerpána.

Bližší informace ohledně časového harmonogramu akce, ceny, převozu na místo nebo ubytování v pokojích, Vám včas poskytneme.

V případě dotazů či nejasností se obracejte na Nelu Kadlecovou ( Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. ).

Těšíme se na Vás!